Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gent Bushpepa & Gledi - Enderr Reale

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Genti)
Uhooo.. oooo. uooooo

(Gledi)
Ndodh... Zgjohem mes lotesh... Me pas gjej buzeqeshjen. Rreth brenges qe vret...

(Genti)
Ndjeeej... Esht e maskuar... Kjo enderr reale.. Qe po afron... Tek fluturoj... Gjej lumturine..

(Genti & Gledi)
Lerme te shijoj... Parajsen... S`jam me i vetem... S`jam me ne dhimbjen qe dhuron...kjo bot...por duhet ta di... Brenga kthehet ne pafundesi... Do kerkoj, te shijoj perseri kete ndjesi

(Genti)
Uhooo...ooooo..oooo

(Gledi)cudin e gjej kur kthjellohem... Pyes veten ku ndodhem... Vetmuar pse rri.

(Genti)
Shoooh.... qe eshte larguar.... Nje enderr reale... qe torturon...

(Genti & Gledi)
Tek fluturooj... Gjej lumturine.... Lerme te shijoj... Parajsen... S`jam me i vetem... S`jam me ne dhimbjen qe dhuron...kjo boot... Por duhet ta di... Brengat kthehet ne pafundesi... Do kerkoj, te shijoj perseri kete ndjesi

(Genti)
Uhooo...ooooo..oooo

(Genti & Gledi)
Lerme te shijoj... Parajsen... S`jam me i vetem... S`jam me ne dhimbjen qe dhuron... Qe po afroouoon... Per jete atij... Brenga kthehet ne pafundesi... Do kerkoj, te shijoj perseri kete ndjesi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)