Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Ballad Per Nenen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Erdha nan un nga gurbeti për të par o moj me sy, ah i mjeri qfar më gjeti kishe mbylur ata sy,ah i mjeri qfar më gjeti kishe mbyllur ata sy..!

M’dogji malli i fëmirisë, kisha koh qe ste kisha par, thash te gjej te pragu i shpisë por të gjeta moj në varr,thash te gjej te pragu i shpis por te gjeta moj ne varr

Nëna ime,nëna ime se besoj se sje më ti, ti po fle moj nënë në hije dhe do te zgjohesh përsëri!

Nëna ime,nëna ime se besoj se sje më ti, ti po fle,moj nënë hije dhe do te zgjohesh përsëri.!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)