Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli - Fjala E Fundit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fjala e fundit qe me the
ishte lamtumire
keshtu zemra ime mori
kete ndeshkim

fjala e fundit qe me the
ishte lamtumire
keshtu zemra ime mori
kete ndeshkim

REF
se une te dua fort
dhe s dua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth
une te dua fort
sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth

Ne mes k'saj dashurie
vajton a luan ti
une te kam dashur
me gjith zemer
jo me djallezi 2x

REF
se une te dua fort
dhe sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth
une te dua fort
sdua te te humb
buzet e tua
me mall dua ti puth.

Dua te ngjitem lart
mbi re dua te rri
nese malli do te te marr
perqafom kur te bjer shi 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)