Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mentor Kurtishi - Xhelozia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Asnjeher s me len te qete
Xhelozon xhelozon
Kur te shprehi dashurine
S'me beson, s'me beson
Nese je ajo qe me don
Me kupton me kupton
Vetem ty zemra te don
Me beso me beso

Ref:x2

Xhelozi xhelozi
Keq per mu e keq per ty
Nuk e di nuk e di
A eshte loje a dashuri

Asnjeher s me len te qete
Xhelozon xhelozon
Kur te shprehi dashurine
S'me beson, s'me beson
Nese je ajo qe me don
Me kupton me kupton
Vetem ty zemra te don
Me beso me beso

Ref:x2

Xhelozi xhelozi
Keq per mu e keq per ty
Nuk e di nuk e di
A eshte loje a dashuri

Ref: 4x

Xhelozi xhelozi
Keq per mu e keq per ty
Nuk e di nuk e di
A eshte loje a dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)