Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Rri Ne Ket Nat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rri ket nat ne vetmi
erresira mua me kaploj
zemra ime mbush plot mall
perjet une ty s'te harroj

Rri ne ket nat ne vetmi
erresira mua me kaploj
zemra ime mbush plot mall
perjet une ty s'te harroj

Kthehu pra
kthehu ti
eja vetem ty moj
unë te du.
Kthehu pra
kthehu moj
perjet une ty te kendoj

N'kete pranver te kendoj
eja moj flutur n'shpirtin tim
Mos me le moj ne vetmi
te pres, te pres si gjithnji

N'kete pranver te kendoj
eja moj flutur n'shpirtin tim
Mos me le moj ne vetmi
te pres, te pres si gjithnji

Kthehu pra
kthehu ti
eja vetem ty moj
une te du.
Kthehu pra
kthehu moj
perjet unë ty te kendoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)