Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ra dashnia, M'hupi Vetdija

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Deri sod nuk e kam dit, se qka eshte dashnija, po ta dridhka zemren fort, po t'hupka vetdija . Deri sod nuk e kam dit , se qka eshte dashnija,
po ta dridhka zemren fort, po t'hupka vetdija

Ref 2X
Hajt Hajt afrohu pak, po du zemer met pas ngat , ti ti krejt mke shkri , qilu tok se du me hi

2X
Trupi jem sbahet rrahat, kur tka ty perpara, dashuris shpirt, dashuris kur mos i dal fara

Ref 4X
Hajt Hajt afrohu pak, po du zemer met pas ngat , ti ti krejt mke shkri , qilu tok se du me hi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)