Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Amanet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Hajde vajz hyn ne valle
Mos e rrit mendjen e madhe
Lujma doren me shami
Shum kush ty ta kan lakmi

2x
Luje belin vajz aman
Se ti bukur po vallzon
Luj me rritem luj qyqek
Se zemren ma djege krejt

2x
Hajde vajz luj perpara
Syt e zi dhe flokt e gjata
Kur po m’lun me dy shamia
Po m’tranohen krejt rinia

2x
Luje belin vajz aman
Se ti bukur po vallzon
Luj me rritem luj qyqek
Se zemren ma djege krejt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)