Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Sa T'kushton Fjala Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nexhati:
Kshtu ska qen e shkruar
vetes ja kemi baaa ooo
nuk shkon jeta veq me fjal

Remzija:
Po'm sjell kah po don
loder jam tuj ngja une
ty ooooo zdon mem pa
me sy veq [per ty mendoj

Nexhati $ Remzija
oh sa me mungon
Veq per ty jetoj pse
sme kupton

ref:
Nexhati $ Remzija
Sa te kushton fjala te dua
une nga ti po du me ndi
me dy mendje zemra
jooo jo ska dashuri.(2 her ref)

Nexhati

Gjithmon me fajson
zemer te jam dorzu
ooo se shum mund tedu

Remzija

Saper sy e faqe keto
kto fjal i thu a ti ooo
ksaj si thon dashni

Remzija Nexhati

Veq per ty mendoj
oh sa me mungon
veq per ty jetoj
oh sa te dashuroj

Ref? (2her)

Sa te kushton fjala te dua
un nga ti po du me ndi
me ty mendjen zemra
jooo ska dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)