Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Pika Per Vesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pika e par osht ajo qe ta qel..
Pika e dyt shkon ma kuq me mshel..
Pika e tret per me t vet ..
Me pa mir a tu ka tret...
qetsi ke nese e ngon
Baba click prap njesoj e bon..
Un e di qe me Start e fitoj ..
Ne cdo rrug cdo dit e cdo sezon.....
knaqsi Vij hiq pa e pa!
Tu ngre perbi!
Te na ka ..Ka sa dush a po don moo!
Nese don bon veq kallxo

Pika pika pika per vesh!
Pika plot tingulli tresh !
Pika pika pika per vesh!
Pika plot tingulli tresh !

E nese ti se bon Ghetto G e bon
E nese ti se bon Big Xig e bon
E nese ti se bon Tingulli3nt e bon
E nese ti se bon E.P.J.R e bon!
E nese ti se bon Ghetto G e bon
E nese ti se bon Big Xig e bon
E nese ti se bon Tingulli3nt e bon
E nese ti se bon E.P.J.Re bon!

Pika pika o veq per qika ..
t'kuqe t'zeza edhe per barbika
Pika pika ja mushi pussin
I dojn naten edhe kur sja fusim!
Sa keq qe na kerkon se lusim
Perpara .. permas na prap ta fusim
E ti merre ngoje cilin po ki qef
Pare kemi mo i mshefi per mi mshef
Nese e din qe ska tjeter..
edhe per lek Une jom ujk i vjeter
Tingulli3nt a po don kesh!

Merre bleje Pika pika per vesh!

Pika pika pika per vesh!
Pika plot tingulli tresh !
Pika pika pika per vesh!
Pika plot tingulli tresh !

E nese ti se bon Ghetto G e bon
E nese ti se bon Big Xig e bon
E nese ti se bon Tingulli3nt e bon
E nese ti se bon E.P.J.R e bon!
E nese ti se bon Ghetto G e bon
E nese ti se bon Big Xig e bon
E nese ti se bon Tingulli3nt e bon
E nese ti se bon E.P.J.R e bon!

Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh
Pikaa pikaa pikaa per vesh!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)