Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Mos Me Pyet Si Po Jetoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mos me pyet si po jetoj
kur dit e nat per ty mendoj
kur e din se jam i vetmuar
kur e din se me ke lenduar

mos me pyet
pse kam lot ne sy
kur edin se po vuaj per ty
nuk beson sa me ka mar malli
nuk beson se po me djeg zjarri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)