Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trim Jakupi - Pa Ty Nuk Jetoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I
Per qdo dite te kerkoj
Se pa ty une nuk jetoj
Per qdo nate te enderoj
Se vetem ty te dashuroj

Pse ty pran tash nuk te kam

Reffreni:

Ti mos humb koh
Jo mos u mashtro
Askush ne ket bot
Si une nuk te don
Ti mos ik nga une
Jo mos u largo
Se si une
Jo nuk gjen dot

II

Dua te kem pran nat e dit
Te tregoj se te kam shpirt
Dua te them me mijera fjal
Se ty krejt ti kam fal

Pse ty pran tash nuk te kam

Reffreni:

Ti mos humb koh
Jo mos u mashtro
Askush ne ket bot
Si une nuk te don
Ti mos ik nga une
Jo mos u largo
Se si une
Jo nuk gjen dot

Reffreni:

Ti mos humb koh
Jo mos u mashtro
Askush ne ket bot
Si une nuk te don
Ti mos ik nga une
Jo mos u largo
Se si une
Jo nuk gjen dot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)