Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkurte Fejza - Mos Qaj Per Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kaluan shum kohh qe nuk u pamm me trup u larguam me shpirt nuk u ndam na dau gurbet ti svjen mem paa me ne vend takim duhet me nda na duhet me u ndaa... mos qaj per mua nese stë afrohem kur shoo e stkam ma shum po lëndohem mos qaj per mua nse svi met pa 1vyn me qesh 1000 me qajt u ndryshuan krejt ngjyrat e ksaj jete po ti si gjithmon dhembje zemer bete pseee?nukom zemer paty me jetuu sa her largohesh mashum te du oo ma shummm te duu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)