Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Me Faj, Pa Faj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndalen endrrat per nje cast
papritur jam nje person me pak...per ty

asnje fjal su than ti me ben me faj, pa faj

Nese ti me sheh si jam
do te tlutem per nje nate
te me duaash dhe pse mund tja dal

une e vetme ti nje i 7t
jam premtuar sdo te te flas
por te dua
dhe pse mund tja dal

ske guxim as per te me par..
thuam dicka sillesh si i vrar pa lot
zemer kot e kam ti me ben me faj, me faj pa faj
DO TJA DAL

2x Nese ti me sheh si jam
do te tlutem per nje nate
te me duaash dhe pse mund tja dal

une e vetme ti nje i 7t
jam premtuar sdo te te flas
por te dua
dhe pse mund tja dal

me faj pa faj do tia dal 3x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)