Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Heshtja Eshte Flori

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan( ref)

qelu zemra ime dhe duro oh oh
sa keq me punoi prap ajo oh oh njeher vjen e njeher shkon un me dashurin time prap po lun ooooo
qka te bej se nuk eshte hera e par se di a jemi te ndar se di se di
qelu zemer prano edhe nje tradhti
te lutem me trego ajo ben prap qka don

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan (ref)

one two, one two ,one two ,one two three four

a ka vend edhe per nje tradhti ii
zemer duro bash kta syt e mi ii
ajo prap mua me ben dredhi
mirpo me e len nuk kam fuqi oooo
qka te bej se nuk eshte e hera e par
se di a jemi te ndar se di se di
qelu zemer prano edhe nje tradhti
te lutem me trego ajo ben prap qka don

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan(ref)

one two, one two ,one two ,one two three four

aaa aaa aaa aaaa a aa

heshtja eshte flori
zemra kte e di
ruan cdo tradhti qe ke be ti
asgje nuk te la
prap per ty po qa
po ta fal edhe kesaj radhe xhan(ref:2 her)

heshtja eshte flori.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)