Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Me Kujto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me kujto
te kisha une
cdo gje ta falja ty
dy syte ti shihja
por pa lot

dhe koken afer
te vija tek ty
dhe prane te kisha
ty gjithmone

nje tren qe pres
ai vonon
nje shprese me mban
ty te te shoh

nje dhimbje tret
cdo gje harim
dy syte e tu
imazhin tend

neser mengjesi vjen
miliona rahje zemre ti do te kesh
dhe kurre ti asnjeher mos me haro
ti me kujto...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)