Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - S'kam Pesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ja un jom von
Ja ty te eshte nal ora
Zhdukje pa Liri Veten nqaf e mora
E doja nje lidhje tnxet
pom dole e ftoft si bora
Fajet i pasna un se kaq shum besova
Hej hej hej hejjjj
Te ti skom pesh as sa nje flet
E di shum mir tjetren e ke gjet
Por sdo te vuaj sdot derdhi lot
Se bota sot ka vajza plot
Hapi vesht kur flas
ma shum mos um nxej
E mira tka qu pesh kete un e vrej
E kom zemren gur akull si Dhjetori
U lodha mo me ty gjo qe tu fol fund morii
Hej hej hejjj hejj

Refren:
Te ti skom pesh as sa nje flet
E di shum mir tjetren e ke gjet 2x
Por sdo te vuaj sdot derdhi lot
Se bota sot ka vajza plot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)