Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Shpirti Jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nëse sot nuk rri me ty
ma mos pafsha me kta sy
ska çka mduhet jet ma shum
veç mem dal qysh kam qef un

Nëse zëri yt smë flet
dije se kam mbetur vet
nuk paska ma zi nkët jet
se met pa e mos met prek

Shpirti jem shpirti jem
ti e din që me mu keq nuk tbjen (2x)ref

Ajo çka prej teje du
asht me dal nji her me mu
syt e tu rahat spom lan
po spo di qysh me ta than
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)