Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Te Kam Yll Bote

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se di a me deshte
Apo jam mashtru
Sa te merr ty malli
Kur nuk je me mu

Me kujtohen fjalet
Kur mi the ti vet
Per ty do t'jetoj
Gjersa te kem jete

Ti je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jete
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet

Se te kam yll bote
Kete ti mire e di
Degjoje kete kenge
E bera per ty

Ate shami te kuqe
Qe ma fale ti
Mos lejo te mbetet
Per lotet e mi

Ti me je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jet
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet

Ti je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jet
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet!(5x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)