Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Xhixhileja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
xhixhile moj xhixhile xhixhile e mallite
xhixhile moj xhixhile xhixhile e mallite
kam sevda kam sevda kam sevdaen e djalite
epo kam sevda moj kam sevda
kam sevda e djalite
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene

xhixhile moj xhixhile xhixhile e fushese
xhixhile moj xhixhile xhixhile e fushese
kam sevda kam sevda kam sevda e gocese
epo kam sevda moj kam sevda
kam sevda e gocese
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene

xhixhile moj xhixhile xhixhile e fushese
xhixhile moj xhixhile xhixhile e fushese
kam sevda kam sevda kam sevda e gocese
epo kam sevda moj kam sevda
kam sevda e gocese
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene
jarinani na jarnane jarnana moj te kecene
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)