Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Qani Syt E Mi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
As ne tok as ne qiell,
mbet ky shpirti im.
Zemer thyer e pa vler,
per mu ska ma gzim.

2X
Qani syt e mi,
qani ju me lot,
ate qe une e dua,
ma kthej shpinen sot.

2X
Ti mendon se ske me vujt,
veq pse ke nje tjeter.
Ke me lyp e ske me gjet,
dashurin e vjeter.

2X
Qani syt e mi,
qani ju me lot,
ate qe une e dua.
ma kthej shpinen sot.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)