Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Per Her Te Par

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese pak te kam pelqy
Ma mir thuje sy ne sy
Ska ma mir kur e thu vet
Per te tjerat mos baj dert

Nese pak me dashuron
Mos ma thuj ne telefon
Nuk ka asnje dashuri
Qe shkruhet si porosi

Per her te par qe ishim bashk
Qka deshiroj shum mir ta thash
Duke i shikuar syt e tu
E morra vesh qka ndjenj per mu

Me nje fjal te vetme
Ti ma ndryshon jeten
Por gjat asaj nate
Ti guxim nuk pate
Prita se ma thua
Por sme the te dua
Vetem me shikime
S'bahet zemra ime

Nese pak te kam pelqy
Ma mir thuje sy ne sy
Ska ma mir kur e thu vet
Per te tjerat mos baj dert

Nese pak me dashuron
Mos ma thuj ne telefon
Nuk ka asnje dashuri
Qe shkruhet si porosi

Per her te par qe ishim bashk
Qka deshiroj shum mir ta thash
Duke i shikuar syt e tu
E morra vesh qka ndjenj per mu

Me nje fjal te vetme
Ti ma ndryshon jeten
Por gjat asaj nate
Ti guxim nuk pate
Prita se ma thua
Por sme the te dua
Vetem me shikime
S'bahet zemra ime (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)