Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Insomnia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ritmi fillon,jam plot energji
Sonte s'ka gjume, per mua dhe per ty
Shampanja e qelt, dhe sterpik ne cdo ane
Perfekt une ndjehem, kur ty te kam prane

Sonte nuk kam qasje ne rrjet
Telefonin e kam ndal vet
Nuk dua sonte asgje t'me shqetesoj
Kur me ty pi e vallzoj

REF.
Insomnia sonte me kaplon
Insomnia sonte me mungon
Sonte nuk ka gjume per neve
As per ty

Jam n'kriz per uje e n'kriz per oksigjen
Se nga nxehtesia tash vlon krejt ky vend
Kjo nate eshte e cmendur,ndjersitem ne podium
E pi bashke me ty dhe sonte nuk ka gjume

Sonte nuk kam qasje nje rrjet....(perseritet)

REF.
Insomnia sonte me kaplon...(perseritet)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)