Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Sy Zezo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sy Zezo

Hodha syte tek nje dardhe sy moj sy zezo,pashe dy pellumba te bardhe o moj vashe moj vashezoQi thot njeri moj tjetres ooo sy moj syzezo fryn o moj kjo ere e gjethit o moj vashe moj vasheze...

C'kan ti thuesh moj djalit oo..sy moj syzezo Let gjesdise malit o moj vash moj vasheze ..... C'kan ti thuesh cupes ooo sy moj sy zezo fryn kjo ere e fushes oo o moj vash moj vashezoooo...

Behet fjale e embel ooo sy moj syzezo fryn kjo ere e fushes oo o moj vashe moj vasheze, seq freskoi moj ballete sy moj syzezo ballete o moj baluketo o moj vash moj vasheze......

C'kan ti thuesh djalit oo..sy moj syzezo Lete gjesdise malit o moj vash moj vasheze....ci thot njeri moj tjetres ooo sy moj syzezo fryn kjo ere e gjethit o moj vashe moj vasheze
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)