Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genta Xhaferi - Ti Me Zhvesh Me Sy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po erdhi dita dita qa e prita(x4)
ti mben shigjeton ti mzhvesh me sy kur me shikon,
Eh sikur te fshihem nen siklet
digjem edhe shkrihem sikur rrjet.Ti po loz me muaaaa..remix:
(po erdhi dita qe e prita)
dua edhe zdua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)