Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Loje Fjalesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kam nje enderr,jam me naze
e di tipin tim ti
ti ec me kohen, sa shume fjale ke
nuk me ngjall besim

ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te shoh me shum nga ti
ti nuk me binde me gabim
fjale, fjale..qe s'kam kuptim

nuk jam e vogel
di te mbatem, e mbaj cdo premtim..
nuk po gjej shkak, jo,
me ty te ndahem..
s'me duhen fjalet por ti...

(...x4...)
ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te sshoh me shum nga ti
ti nuk me bine me gabim
fjale, fjale..qe s kan kuptim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)