Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
luje luje vallen pak per mu
sonte nata ka kallu
po shkojn oret nje nga nje
breng ne zemer po me len(2x)

Ref:
shinananannaj nananaj nananaj
luje bellin luje sonte marshalla
shinananannaj nananaj nananaj
sonte dua te kem pran(2x)

sonte ti per mua je
nje yll nate ce nuk flen
ti mos mu largo kaq shum
se mundoj zemra mu bo shkrum(2x)

Ref:
shinananannaj nananaj nananaj
luje bellin luje sonte marshalla
shinananannaj nananaj nananaj
sonte dua te kem pran(4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)