Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka & Niku - Ti S'dite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Enarananaranjnanan

Se din qe ne fillim e une me respektin ti respektin tim pastaj asgje nuk ndryshoj ashtu si filloj ashtu si mbaroj nese di si shperblim nje tjeter do te marresh te zer vendim tim OK dije se nuk ka problem
gjith boten kam pas vete per ty nuk ma ndjen.

ref2x
Ti sdite kurr tme kuptosh ti sdite kurr ttme trajtosh ti sdite kurr ta pushtosh zemren time qiko ta fitosh

yeahh yeahhhh yeahh ohohhh

Une te deshta me tvertet ti fala gjith
te mirat per at ndiheshe mbret ti beson tek vetja shum i mbushur nga gabimet e egoizmin nkulm eh tani si shperblim nuk arrite ta kuptosh londove shpirtin tim zemer me harro fshije nga memoria ciaoo po te le

ref2x
Ti sdite kurr tme kuptosh ti sdite kurr ttme trajtosh ti sdite kurr ta pushtosh zemren time qiko ta fitosh

ehh la ra la....
ouhhhhhhhh

Zemer tani me beso eh kam seriozisht ti nuk di pse me harron vlerat do mi kuptosh ateher kur do iki ti do me kerkosh jo ti sje tipi im kete une e kuptova qe ne fillim jojo se kam veshtir te te them ciaoo zemer lamtumir

ref2x
Ti sdite kurr tme kuptosh ti sdite kurr ttme trajtosh ti sdite kurr ta pushtosh zemren time qiko ta fitosh

yeahh yeahh--ehh la ra laa.......ehh laa ra la eh la ra la.......????
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)