Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Adnan Daci - Trandafil Me Ere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Perendeshe bukuris me je
syt e zi moj zemer ti mi ke

(2x)
faqja jote e kuqe si moll je e bukur shpirt si lulebor

(Ref)
Trendafil me erë Trendafil me erë
te dua per her aman aman te dua per her

Trendalif me flet trendafil me flet te dua per jet aman aman te dua per jet

Nat e dit un po mendoj per ty
t'ka lind nana veq per syt e mi

(2x)
Shum te dua nuk di si me t'than prej teje asgje zemer sme ndan

(ref) 2x
Trendafil me erë Trendafil me erë
te dua per her aman aman te dua per her

Trendalif me flet trendafil me flet te dua per jet aman aman te dua per jet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)