Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - A Mendon Per Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kisha dashur me harruar
se n'ket jete isha me ty
por kjor zemra e vetmuar
po ma sjel lotin ne sy (2x)

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
a po ndoshta ti me ke harruar ?!
se dikur me ke dashuruar
qfar te keq te bena un ?(2x)

Sa her loti bjen per faqe
emrin tond e kam ne goje
mire e di kam gabuar
fajin tim le ta fajsoj (2x)

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
a po ndoshta me ke harruar ?!
se dikur me ke dashuruar
qfar te keqe te bena un ? (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)