Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Vaj Vaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Per pak dashuri qe se gjej askund ne kete bote ooo
Se nga nje u beme dy dhe tash je me shume kokeforte ah ah ah
Per pak lumturi dhe nje grim buzeqeshje nga ty pres
Valle eshte cmenduri
Apo iluzion qe per ty vdes

ref 2x
Vaj vaj jeta eshte vaj pasi ste kam ooo
Qaj qaj une qe smundem me ty te jam

Per nje ledhatim qendrova kurre sma fale
Per nje perqafim do te fluturoja lart ne male
Per pak lumturi dhe nje grim buzeqeshje nga ty pres
Valle eshte cmenduri
Apo iluzion qe per ty vdes

ref. 5x
Vaj vaj jeta eshte vaj pasi ste kam ooooo
Qaj qaj une qe smundem me ty te jam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)