Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Do Te Them Jo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
shqip po me thua veq ty te dua veq s'po besoj ne fjalet e tua do te vij dita ta kesh kuptuar sa je munduar nuk ec me mua nje hap qe bere zure ne thua kerkon nje tjeter larg nga mua le flasin bota me llafe t'kota nuk eshte e shkruar te jem e jotja.
Ref:2x.Do te them jo zemra nuk do por ti me fal nuk te dua,dote them po mos e prano mos u pendo e un te vuaj.
Do te thot bota buzet e tua po me tregon se ke te dua si gur te qmuar
meke kerkuar por qe ta dish se nuk ec me mua kur kalon dita mbaron edhe nata nuk po durohen fjalet e gjata qoft e mbaruar ta themi shtruar
per ta kuptuar qe kaq e pata.
ref:do të them jo zemra nuk do por ti më fal nuk te dua po te them po mos e prano mos u pendo me mu të luash

ref1
do te them jo zemra nuk do por ti me fal nuk te dua do te them po mos e prano mos u pendo e unn te vuaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)