Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Amaride Ne Kete Vend

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eshte hera e parë qe e lejoj t'më perkrahë
Nuk e di a e kam marre vendimin për t'ja falë

Eshte hera e parë qe e lejoj t'më perkrahë
Nuk e di a e kam marre vendimin për t'ja falë

Refren
Amaride plot me ide, m'pëlqen kur shkel mbi të
Amaride plot me ritme, unë dua t'bërtas me të

Oo, shih larg
Oo, kupto qartë
Oo, gjënë me t'lartë në këtë vend
Zgjedhje tjetër ska
Kohë më nuk ka
Amaride ështe në këtë vend

Ah kjo shqiponja,
është bëre pulë në duart tona
Kur rri në shtratin e saj të kuq
shëtit si simbol i një federate futbolli

Eshtë hera e parë që e lejoj t'më përkrahë
Nuk e di a e kam marrë vendimin për t'ja falë

Refren

Dëgjo çfarë po them...
dëgjo çfarë po them...
dëgjo çfarë po them...

Refren
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)