Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Zemra Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
zemra ime zemra ime
vec vdekja mdan nga ty
zemra ime zemra ime
alle lelle lelle vec vdekja mdan nga ty

kam gjith jeten ce vuaj
vec per ty
ti asnjeher sme ke besu
dit e nat mendoj
vec per ty
moj tradhtare pse ma bon me hile

Ref:
zemra ime zemra ime
vec vdekja mdan nga ty
zemra ime zemra ime
alle lelle lelle vec vdekja mdan nga ty(2x)

i kujtoj ata vite ce me doje ti
i kujtoj ledhatimet e tuja
dit e nat mendoj
vec per ty
i kujtoj ato puthjet e tua

Ref:
zemra ime zemra ime
vec vdekja mdan nga ty
zemra ime zemra ime
alle lelle lelle vec vdekja mdan nga ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)