Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Dashuri Po Edhe Jo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
disa vargje po i shkruaj
lëxoj mos haro(2x)
vec dashnija ime
mbëti po dhe jo(2x)

sa shum i dhave zëmres mërzi
mbone ce t´vuaj pa pas dashuri
me ty gabova tbesova n'fjal
hic pa mthon mendja nisa me dal

sa hër me prëmtove
po lidhim fejes(2x)
duvakut nusnis
i dola pa bes(2x)

sa shum i dhave zëmres mërzi
mbone ce t´vuaj pa pas dashuri
me ty gabova tbesova nfjal
hic pa mthon mendja nisa me dal
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)