Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Po2 - Interlude Rraha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tungatjeta burra rraha ktuu rrah gexha aka kaqubeti po ju knojj ni atobiografii temen pej qi kom le e dej n qit dakik a murrt vesh,kshtu un leva n gjyst muj tshingjergjit n sene t40 vakt t partizanve n fshatin kutulaq aty edhe mbarova shkollen fillore ku isha me ni klas me qazen zymyn edhe luten besa aty edhe lindi belaja me kta tre individa me vonn vazhdum te ishim hasum te perbetuar dej sa un u inkuadrva ballin kombtar kta te tre hin n pratine kumunistave dej sa un falsha namazin kta pishin raki e un dej sa hisha n mal me pre dru e kta i shtishin lopt n ara t mija.neise t vazhdoj me jeten tem prefosionale Rrahh gexha si profesion ee qka qka profesion profesionin e kom me vra gjin vllaa me rreh gjin me pre me gri aaa a po merr vesh jom belagji a hobii e kom mi shpullat zymin luten e qazen ma pak.neise perndryshe tasht ja kom fillu edhe t boj disa me 2 haverat e mi aberr halimin edhe zeq labinotin tani mund te degjonii performancen tonen ne new yuork gjat inargurimit te albumit te ri pididi ku ishim musafir nderi haha ngoni o filingena rraha osht boss filingena mos gaboni me kalu kapercy dugaja e ktulaqit se vesht kome ja u pre a murrt vesht se un jomm gangster me kobure si shyt mareci n vakt vetin veq sska pas kryp edhe gaz se mareci shtet ka pas me ba edhe un shtet kom me bo kutulaqin e oborrin kryesheher haaahahahahahaahahhaa yeah dont fuck with rraha muthafaca...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)