Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - Zemren Ma Ke Thyer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
tani evetme jam eti me le me e jotja sjam e as i ime sje tani sdua as kend dhe nje sy ty se nuk ka zavendesim per dashri per mua dashuri ishe vetem ti
ref... zemren ma ke thyer zemren vetem per nje tjeter ti mua me le trego a gabova trego ame e bukur eshte ajo dhe pastaj shko
ti je nje aktor perfoskard se me ke genju pa kufi dhe pa teori ne histori kur nuarnis vec un dhe ty per mua dashuri ishe vetem ty
ref...zemren ma ke thyer zemren vetem per nje tjeter ti mua me trego a gabova trego a me e bukur eshte ajo dhe pastaj shko
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)