Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Buze Dashurise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Buze dashurise
Vrenjtur mos me rri
Çke qe rri e trembur
Çke qe dridhesh ti x2

Ref...x2
Çfare ke ne zemer
Fol e mos e mbaj
Une nuk di te trembem
Une nuk di te qaj

Po me deshte mua
Zgjatma doren mos u tut
Ta kalojme bashke
Rrugen gjer ne fund x2

Ref...x2
Çfare ke ne zemer
Fol e mos e mbaj
Une nuk di te trembem
Une nuk di te qaj

Ne s'me do aspak
Epo lamtumire
Une nuk di te lutem
Une nuk lyp meshire x2

Ref...x2
Çfare ke ne zemer
Fol e mos e mbaj
Une nuk di te trembem
Une nuk di te qaj

Per meshire e lot
S'ka nevoje njeri
Buze dashurise
Tretur mos me rri x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)