Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beka - Telefoni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Telefoni kur cingeron
zemren time ma helmon
ma helmon ma dogji flak
se kam lind un pa nafak,

çka osht jeta n'Gjermani
kur ti rin e pare ski
e kursheh se ski çka bon
edhe shpin ti e haron

Mi ka lon ti ka lon nona
tybe 1000 marka?! [2x]

Per mu knaq tu nejt o hajde
e per tjert spo me ha palla [2x]

Cka ka gurbetçari oj non
o qe asht merzite? [2x]
E ka mar malli oj non
o per Japonie!!! [2x]

Edhe kush o çue
o ni loj me lue [2x]
edhe shum u knaqem me ket muzik
krejt jena trullue [2x]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)