Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hooooouhhhoo
Pse te dua nuk e di
pse me ben te ndjej per ty
pse kte gje un nuk e kuptoooooooj
se kuptoj
skam besuar kurr ne jet
skam kuptuar qe do tjem
skam kuptuar qe dashurrroooooj
te dashurojj
me se mirtii jetoj kur jam me tyyy
dua tjem pran gjithmon neeee te
dyyy

Ref:
un me ty degjoj mir
un me ty jettoooj
un per ty do tbej gjithqka me tej te jetojm
ne te dy shkelqeejm
ne te dy e diim
ne te dy do tjemm nje dashuriii e vertett

Ti me ben te lumtur mu
ty te kam kerkuar un
ti je drita qe me ndriqooon
me ne fund te gjeta shpirt
me shum vite qe tkam lyp
ti me solle ket dashuriiiii
hoooo o sa mir ndjehem kur jam me tyyy
dua tjem pran gjithmon ne te dy un me ty degjojj
un me ty jetooj
un per ty do bejj gjithqka me tej te jetoooojm
ne te dy shkelqeeejm
ne te dy e ddiiiim
ne te dy do te jem nje dashuri e vertteeet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)