Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edona Llalloshi - Sa Mall Qe Kam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
gjithqka mori fund per mua dhe per ty me perpara te vdes se sa te shoh me sy kaq ishte me shume nuk mundem nese ishte kjo kenga mire nese jo nuk kame me teper qte beje naten e mire dhe mirupafshime......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)