Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eglantina Toska - A Me Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
PSE TI MUA ME MUNDON NUK TREGON
A M'DASHYURON,
SE CFAR NJERI QENKE TI
UNE NUK MUNDEM TE KUPTOI.
PSE TI ZEMREN KESHTU MA THE.
ME MU RRIT E ME GENJE,
KSHTU NUK MUNDEM TE DUROI.
TE KAM PRANE E TE SHIKOI.

A ME DO A SME DO HAJDE HAJDE ME TREGO.
A ME DO A SME DO DJALO ME TREGO.
A ME DO A SME DO HAJDE HAJDE ME TREGO.
A ME DO A SME DO ZEMER ME TREGO.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)