Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Udhetari I Nates

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
aha aha aha aha aha
aha aha aha aha aha
aha aha aha aha aha
aha aha aha aha aha

Jam prej province mahalle
neper xhepa skam asnje pare
ne pune thash dy llafe
tash shetish si kelysh mahalle
jam prej province mahalle
tash kam njemije halle
zihem per faje fare
gati vras njeri per pare

ref.
me zuri policia
me vjen pas ushtria
s'me do as mafia
me kaploi mu uria (2x)

nuk edi si hyra ne valle
gjat nuk e mendova fare
tani kam mbet ne rrug te madhe
si hero komik peralle
dikur une beja ball plot pasuri e mall
tash mendoj mos vall me mir mos te isha gjall.

ref.
me zuri policia
me vjen pas ushtria
s'me do as mafia
me kaploi mu uria (5x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)