Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Kthehu Te Lutem E Dashur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kthehu të lutem s dashur
se nuk mundem pa ty
kthehu të lutem e dashur
se m'shkoi jeta n'vetmi.

Fjalët që m'i thojshe
shpejt i harrove ti
më thoje se më dojshe
shpejt më tradhëtove ti.

Gjithëmonë unë mendoj për ty
dhe i ëndërroj ata sy
gjithmonë unë mendoj për ty
dhe qaj në vetmi.

Fjalët që m'i thojshe
shpejt i harrove ti
më thoje se më dojshe
shpejt më tradhëtove ti.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)