Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernis Çili - Qaj Maro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ike dhe me le shtepine
Qaj Maro qaj moj bije

More rrugen per Misire
Qaj Maro qaj moj bije

Me le vetem me femijet
Qaj Maro qaj moj bije

Jeta jote rrukullime
Qaj Maroo qaj mori bije

Te kam gjetur sinorine
Qaj Maro qaj moj bije

Ti me trete si qirine
Qaj maro qaj moj bije..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)