Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etno Engjujt - Dua Të Jetoj Më Mirë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une vetem dua te jetoj mamma mia (4x)

Un vetem dua dua t'jetoj ma mir prap per
voten time per ditet mia hapsir more per
temperamentin tim per krimin dashurin
jeta per ... vrasje per mbremje ne prishtin
dua ti provoj te gjitha idet dhe veprave e tua
te provoj per te tua qdo te re pra temperamentis time akrabat mos u bo se aborti perfundoj kalendari nuk len me tani vetem dua te jetoj pa ty ne ket bot shtrengom
... tani jeten e qytetit tim never nuk e mbulojm tani ... se problemet spo takojn ...
tregimet perfundojn neper debatin tim tani nuk dua te perfundoj pa pat perendim 11 te huaj te flas ne ket jet po ne vendim tim qe e dua met vertet ... jeta ime ... harruar ... e vitet qe e lam mbas me koh nga sodit dekje ...

Ref:
Une vetem dua te jetoj mamma mia (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)