Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Hypi Djali Ne Molle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hypi djali n'moll e moj
Lyp nji cuc te holl e x2

E holl e jam vet e moj
Si lule me flet e x2

Hypi djali n'dardh e moj
Lyp nji cuc te bardh e x2

E bardh e jam vet e moj
Si lule me flet e x2

Hypi djali n'kumull moj
Lyp nji cuc te bukur x2

E bukur jam vet e moj
Si lule me flet e x2

Hypi djali n'pjeshk e moj
Lyp nji cuc te zeshk e x2

E zeshket jam vet e moj
Si lule me flet e x4
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)