Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Ruju Djalo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vetum pak t`me kishe pa ty per veti tkisha ba ment ti kisha marr bre djal
ttkisha la hiq pa fjal

Ref:
Rujo djal o ruju se ty syrin ta kam lu deshte s`deshte ti bre djal une ne ty jam dashuru
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)