Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Te Kam Then Mos Ma Pi Rakin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E ti Moj zemer mos ma pi rakine, jarnana e jarnane ( Ref 2x ).

E do ta pi moj zemer se kam dashurine ,
jarnana e jarnane ( Ref 2x ).


E mos mos ma pi rakine,
Mos a mos ma pi rakine,
E do ta e do ta pi moj zemer , Se kam dashurine,
Jarnane jarnane ( Ref 2x )

E ti moj zemer mos ma pi Konjakun,
Jarnana e jarnane ( Ref 2x )

E do ta pi moj zemer se ta kam Merakun
Jarnana e jarnane ( Ref 2x ).

Mos mos ma pi rakine, mos ma Mos ma pi rakine,
E do ta e do ta pi moj zemer...
( Ref 2x )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)