Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena & Ermira Kola - Nje Nate Nena

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Naten nena
me priste deri vone
kish rene ne shtrat
por s'kishte gjum

Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume
Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume

At nate un po pija me shoqeri
dola te beja serenat
sa u gezua kur me pa
se harroj per jete
sa u gezua kur me pa
se harroj per jete

Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume
Djalo keshtu mos u vono
se kam merak shume
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)