Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Hajde N Valle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Atmosfera ka nis me mlu
krejt mat mirat na kan rethu
nje blondine veq valzo
kjo zheskanja po fillon

(Ref:2)
Hajde valle kce qike qike ho qike qike ho
Hajde valle luj qike qike ho
qike qike ho

...

Edhe veq me kan kamlu
syve t'mi spo muj mej besu
kjo bjondina pse spo dridhet
E zheskanja n'reth po sillet

(Ref:4)
Hajde valle kce qike qike ho qike qike ho
Hajde valle luj qike qike ho
qike qike ho

...

(Ref:4)
Hajde valle kce qike qike ho qike qike ho
Hajde valle luj qike qike ho
qike qike ho
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)